Dla meblarstwa
Akcja promocyjna na Centrum.meble.pl - w roli głównej szuflady BLUM
19-02-2018

Zapraszamy na Centrum.meble.pl, gdzie trwa akcja promocyjna z szufladami BLUM - TANDEMBOX ANTARO i LEGARBOX z przydatnymi prezentami za 1 zł. »

PDM dla meblarstwa – wszystkie dane w jednym miejscu
12-02-2018

Nowe dane projektowe każdego dnia? Brak jednorodnej komunikacji pomiędzy osobami pracującymi nad projektem? Nieustanna frustracja związana z ciągłym poszukiwaniem danych? »

Specjalistyczne piły HM serii FINISH CUT skonstruowano z myślą o zakładach, w których tnie się drewno suche, twarde i o dużej
29-01-2018

Specjalistyczne piły HM serii FINISH CUT skonstruowano z myślą o zakładach, w których tnie się drewno suche, twarde i o dużej gęstości (w szczególności egzotyczne i owocowe), płyty... »

Warto sprawdzić ofertę zawiasów BLUM dostępnych w kolorze czarnego onyksu, które doskonale komponując się z ciemnymi
22-01-2018

Ciemne meble są pełne elegancji i to zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Dlatego - podpowiadamy - warto sprawdzić ofertę zawiasów BLUM dostępnych w kolorze czarnego onyksu, które z ciemnymi... »

sz przystąpić do Programu i potrzebujesz więcej informacji?
01-01-2018

Jesteś stolarzem? Właścicielem małej, usługowej firmy meblarskiej? No to zapraszamy - dołączcie do PROGRAMU PARTNERSKIEGO Meble.pl i korzystajcie ze specjalnej, hurtowej oferty cenowej - do... »

Hit wzorniczy - dekor Jackson Hickory by Schattdecor
25-12-2017

Prawdziwym hitem wzorniczym, który zajął trzecie miejsce na liście zamówień Schattdecor jest dekor o drewnopodobnym wzorze Jackson Hickory z kolekcji Hybrid Classics. »

InLine XL - system do zadań specjalnych
11-12-2017

Prezentujemy dobry system do zadań specjalnych InLine XL firmy Hettich, dzięki któremu strefę przechowywania w kuchni wraz z urządzeniami AGD można bardzo sprytnie ukryć, zamaskować. »

TopSolid Planner – integracja sprzedaży z produkcją
04-12-2017

Tworzenie wizualizacji pomieszczeń to w dzisiejszych czasach standard. Firmy meblarskie coraz częściej decydują się na zakup programów 3D do tworzenia wnętrz. »

27-11-2017

Materiał Corian® firmy DuPont™ idealnie nadaje się do tworzenia aranżacji kuchni oraz łazienki w dowolnym stylu - od nowoczesnych po klasyczne, w kolorach od stonowanych, chłodnych po ciepłe... »

Tagi: firma sas
Fronty akrylowe Rehau RAUVISIO brilliant w SAS
20-11-2017

Dostępne w hurtowniach SAS, fronty akrylowe RAUVISIO brilliant to odpowiedź na panujące obecnie trendy we współczesnym wzornictwie meblowym i świecie aranżacji wnętrz. »

Oto WingLine L - nowy system do drzwi składanych firmy Hettich, który wyposażony został w rewolucyjny mechanizm otwierania
13-11-2017

Oto WingLine L - nowy system do drzwi składanych firmy Hettich, który wyposażony został w rewolucyjny mechanizm otwierania Push/Pul. »

Z firmą Lange Łukaszuk wyposażamy w kilka podstawowych, a przy okazji dobrych rozwiązań warsztat nowoczesnego stolarza.
06-11-2017

Z firmą Lange Łukaszuk wyposażamy w kilka podstawowych, a przy okazji dobrych rozwiązań warsztat nowoczesnego stolarza. »

Swój renesans na nowo przeżywają meble w formie meblościanek. Wpływ na to mają nowoczesne techniki meblowe jak mobilne
30-10-2017

Swój renesans na nowo przeżywają meble w formie meblościanek. Wpływ na to mają nowoczesne techniki meblowe jak np. mobilne fronty dzięki którym można zmieniać ich wygląd, czy też... »

NOWOŚĆ od REHAU: RAUVISIO crystal magnetic
23-10-2017

Kolekcję RAUVISIO crystal firma REHAU uzupełniła o magnetyczny panel, z którego można stworzyć np. magnetyczną wnękę w kuchni lub też tablicę do prezentacji w biurze. W praktyce -... »

Dobre zakupy z REJS
16-10-2017

Producenci mebli i stolarze na co dzień mają wiele na głowie - za krótkie terminy, zmiany w projektach, sprawy urzędowe i finansowe, no i sama produkcja. »

Promocja Blum na Centrum.meble.pl
02-10-2017

Skorzystaj z okazji. Na Centrum.meble.pl trwa akcja promocyjna z szufladami Blum i elektrycznym wspomaganiem otwierania szuflady z sortownikami na śmieci SERVO-DRIVE uno za 1 zł - zapraszamy. »

Sensys - zawias do zadań specjalnych
18-09-2017

Takim zawiasem do zadań specjalnych, skrojonym na miarę dużych i ciężkich frontów jest zawias Sensys firmy Hettich. »

11-09-2017

A gdyby tak za każde zakupy można było dostać nie tylko punkty, niepotrzebne gadżety czy rabaty, ale realne pieniądze? Niemożliwe? Wręcz przeciwnie. Firma Rejs właśnie rozpoczyna nowy,... »

Prezentujemy nowość firmy HETTICH - nowoczesny system SlideLine M do wpuszczanych drzwi przesuwnych.
28-08-2017

Prezentujemy nowość firmy HETTICH - nowoczesny system SlideLine M do wpuszczanych drzwi przesuwnych. »

Comfort Box Rejs - szuflady stworzone z myślą o kuchni
14-08-2017

Szuflady w kuchni to rozwiązanie idealne. Pozwalają maksymalnie wykorzystać przestrzeń dolnych szafek, a jednocześnie gwarantują bezproblemowy dostęp do wszystkich przechowywanych produktów.... »

Top-Stays to podnośniki otwierania górnych szafek - rozwiązanie praktyczne i uniwersalne, które można stosować do wszystkich
07-08-2017

Top-Stays to podnośniki otwierania górnych szafek - rozwiązanie praktyczne i uniwersalne, które można stosować do wszystkich powszechnie występujących wysokości i ciężarów klap, również... »

Szuflady o szerokości 1200 mm są rozwiązaniem wygodnym, bardzo praktycznym i w niczym nie ustępują mniejszym odpowiednikom
31-07-2017

Szuflady o szerokości 1200 mm są rozwiązaniem wygodnym, bardzo praktycznym i w niczym nie ustępują mniejszym odpowiednikom - ani w sprawnym działaniu, ani w wytrzymałości. »

Tagi: hettich
Analiza tapicerowanego rynku meblarskiego
24-07-2017

Zapraszamy do zapoznania się wynikami badań przeprowadzonych przez firmę Lectra, we współpracy z Centrum Badań Przemysłowych (Csil) wśród przedsiębiorców z branży mebli tapicerowanych w... »

Prezentujemy działająca w całkowitym ukryciu nową prowadnicę Hettich Quadro EB 23, która w odczuwalny sposób usprawnia
17-07-2017

Prezentujemy działająca w całkowitym ukryciu nową prowadnicę Hettich Quadro EB 23, która w odczuwalny sposób usprawnia montaż szuflad drewnianych. »

10-07-2017

Wystrój wnętrza z czasem może się znudzić, a wtedy rozglądamy się za nowymi meblami. Czasem również ze względu na długotrwałe użytkowanie wydaje się, że wymiana umeblowania stanowi... »

Powierzchnie szklane to trend, który we wnętrzach - czy to nowoczesnych czy klasycznych - nigdy nie przeminie
26-06-2017

Szkło nadaje każdemu pomieszczeniu elegancji, luksusu i nowoczesności, bez względu na to, czy mowa o kuchni, łazience czy salonie. »

Tagi: firma sas
Oto nowa i całkiem nowatorska propozycja zawiasu Sensys firmy Hettich, która daje możliwość wykonania cieńszych frontów
19-06-2017

Oto nowa i całkiem nowatorska propozycja zawiasu Sensys firmy Hettich, która daje możliwość wykonania cieńszych frontów meblowych. »

W maju prezentowaliśmy złącze Häfele Ixconnect , które na kolońskich targach interzum 2017 nagrodzono tytułem „Best of the
12-06-2017

Po koniec maja prezentowaliśmy złącze Häfele Ixconnect, które na kolońskich targach interzum 2017 nagrodzono tytułem „Best of the best”. Okazuje się, że to nie jedyna nagroda dla... »

Ewolucja palety kolorystycznej Corian
05-06-2017

W kwietniu 2017 DuPont™ Corian® wprowadził do swojej kolekcji 16 zupełnie nowych kolorów, w tym 12 dekorów, pogrupowanych na trzy grupy wzornicze o silnej strukturze wizualnej: Concrete, Onyx,... »

-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!
 • Agnieszka Łagan
 • Tomasz Sprężyna Horodyski
 • Edyta Antas
 • Rafał Olesiewicz
 • Agnieszka Sikorska-Augustyn Z Łobodów
 • Anahit Buniatyan
 • Beata Stachura
 • Adam Kwiatkowski
 • Bartosz Wojnar
 • Maciej Jaśkiewicz
 • Hanna Wyłupek Boś
 • Anna Morus
 • Kinga Kobielak
 • Andżelika Rzepka
 • Marta Zaręba-Lubańska
 • Jarosław Stachura
 • Marzena Podziewska
 • Izabela Simlat-Makuch
 • Magdalena Bielecka
 • Gabriela Kopeć
 • Anna Mackiewicz
 • Małgorzata Kozłowska
 • Mariusz Jota
 • Marta Zaremba
 • Beata Demianiuk
 • Darek Bałtowski
 • Wieslaw Pirkel
 • Anna Derkacz
 • Michał Jankowski
 • Krzysztof Wasilewski