Dla meblarstwa
14-01-2019

Dobrze zorganizowana łazienka to najprostszy, a zarazem najbardziej skuteczny sposób na uniknięcie niepotrzebnej, nerwowej krzątaniny podczas porannej toalety. Przyjazna w użytkowaniu łazienka,... »

24-12-2018

Szklane drzwiczki w witrynach stawiają wysokie wymagania: muszą być zamocowane na specjalnych zawiasach, które utrzymają cienką taflę i podobnie jak w klasycznych meblach z drewna - chcą się... »

17-12-2018

Prawidłowo wypoziomowane meble zwiększają komfort ich użytkowania oraz pozytywnie wpływają na pracę zawiasów czy szuflad. Regulacja stopek może być jednak czynnością frustrującą. Na... »

10-12-2018

Na rynku zawiasów meblowych jest w tej chwili dostępnych wiele rozwiązań wykorzystujące rozmaite technologie ruchu, regulacji, montażu czy hamowania. Wprowadzając nową serię tych produktów,... »

03-12-2018

Rosnące obecnie tempo życia wymusza na nas poszukiwanie miejsca wytchnienia i ukojenia od codziennego pędu i zgiełku. To właśnie dom, pełniący rolę bezpiecznej przystani od zewnętrznego... »

12-11-2018

Są takie sprzęty i akcesoria kuchenne, które trudno schować i utrzymać w porządku. Duże garnki i ich przykrywki, krucha zastawa, przyprawy, sztućce, małe urządzenia AGD… zazwyczaj... »

29-10-2018

Niezależnie od tego czy mamy zmywarkę, czy nie, od czasu do czasu musimy coś w kuchni umyć. Bo przecież – dla przykładu – ulubiony kubek do kawy zwyczajnie nie może czekać na mycie przez... »

01-10-2018

Stworzenie doskonałego wnętrza, łączącego maksymalną funkcjonalność i elegancki design, stanowi nie lada wyzwanie. Jednakże w tej kwestii tradycyjnie możemy liczyć na rozwiązania... »

24-09-2018

Jest wiele sposobów na to, by ułatwić sobie codzienną pracę w kuchni. Można dokładnie rozplanowywać układ kluczowych sprzętów i stref pracy, a także zadbać o funkcjonalne akcesoria.... »

Dobry produkt: RAUVISIO brilliant w wersji mat
20-08-2018

RAUVISIO brilliant mat firmy REHAU to ekskluzywna akrylowa powierzchnia, z wyjątkową powłoką hardcoat, odporną na zarysowania, przez co nadającą się do szczególnie wymagających zastosowań. »

Tagi:
Personalizacja wzornictwa szuflad InnoTech Atira by HETTICH
13-08-2018

Nowoczesne systemy szuflad nie tylko zachwycają elegancką formą, komfortowym działaniem i wysokiej jakości materiałami, z których zostały wykonane, ale przede wszystkim zaskakują... »

Tagi:
Meble bez uchwytów są na czasie - to popularny trend w projektowaniu. Sprawdźcie różnorodne możliwości swobodnego
06-08-2018

Meble bez uchwytów są na czasie - to popularny trend w projektowaniu. Sprawdźcie różnorodne możliwości swobodnego projektowania mebli bez uchwytów, ich łatwej realizacji i możliwości... »

FlexiClick Bosch - narzędzie dla profesjonalistów z nowymi możliwościami
30-07-2018

FlexiClick jest nowym narzędziem Bosch, które firma dedykuje profesjonalistom. Ta wiertarko-wkrętarka akumulatorowa - GSR 18V-60 FC Professional, bo o niej mowa, dzięki wymiennym uchwytom poradzi... »

Zajrzyj na centrum.meble.pl i skorzystaj z superekspresowej usługi* - cięcia wybranych płyt meblowych z realizacją tego samego
02-07-2018

Zajrzyj na centrum.meble.pl i skorzystaj z superekspresowej usługi* - cięcia wybranych płyt meblowych z realizacją tego samego dnia! »

EXPANDO T to pierwszy system mocowania BLUM, który w prosty sposób pozwala zrealizować trzy rozwiązania: fronty górne, drzwi
25-06-2018

EXPANDO T to pierwszy system mocowania BLUM, który w prosty sposób pozwala zrealizować trzy rozwiązania: fronty górne, drzwi i szuflady. »

W ubiegłym tygodniu prezentowaliśmy płytę PrimeBoard firmy Pfleiderer w wersji matowej. Dziś odsłona płyty drewnopochodnej
18-06-2018

W ubiegłym tygodniu prezentowaliśmy płytę PrimeBoard firmy Pfleiderer w wersji matowej. Dziś odsłona płyty drewnopochodnej PrimeBoard na wysoki połysk. »

Dziś pierwsza prezentacja płyty PrimeBoard - tej w wersji mat.
11-06-2018

Płyta meblowa firmy Pfleiderer o nazwie PrimeBoard dostępna jest w dwóch wersjach: matowej oraz w wysokim połysku z efektem lustra. Dziś pierwsza prezentacja płyty PrimeBoard - tej w wersji... »

Firma Grass należąca do Grupy Würth rozszerzyła znane i popularne na naszym rynku zawiasy Tiomos. Nowa ich wersja to zawiasy
04-06-2018

Firma Grass należąca do Grupy Würth rozszerzyła znane i popularne na naszym rynku zawiasy Tiomos. Nowa ich wersja to zawiasy Tiomos Night, które występują również w nowej kolorystyce -... »

Czy to możliwe? Jedna prowadnica do trzech technologii ruchu?
28-05-2018

Okazuje się, że TAK, bowiem firma Blum wprowadziła na rynek uniwersalną prowadnicę o nazwie BLUMOTION S, która w systemach szuflad LEGRABOX i MOVENTO pozwala na wykorzystanie trzech technologii... »

RAUVISIO crystal mirror firmy REHAU to oczywiście lustro, ale polimerowe, które posiada moc zalet i daje wiele możliwości
21-05-2018

RAUVISIO crystal mirror firmy REHAU to lustro polimerowe, które posiada wiele zalet i daje równie wiele możliwości zastosowań. To następca lustra szklanego. »

Podnośniki od Häfele = wygodne i sprytne rozwiązania
07-05-2018

Jak mówią eksperci firmy Häfele - ruch to podstawa, która dotyczy również rozwiązań meblarskich takich jak m.in. podnośniki frontów. Tu ważna jest ergonomia - bez względu na rozmiar, czy... »

30-04-2018

Oto limitowana edycja wkrętaka z magazynkiem od Würth Polska. Narzędzie wyposażone jest w 12 wymiennych bitów oraz kaburę do zawieszenia u pasa. »

Indywidualność i charakter odgrywają istotną rolę w projektowaniu mebli. Aby zapewnić producentom i architektom odpowiednie
23-04-2018

Indywidualność i charakter odgrywają istotną rolę w projektowaniu mebli. Aby zapewnić producentom i architektom odpowiednie materiały do tego celu, firma EGGER rozszerzyła swoją ofertę... »

Firma REHAU rozszerzyła popularną kolekcję szklanych laminatów RAUVISIO crystal o nową kolekcję RAUVISIO crystal decor.
16-04-2018

Firma REHAU rozszerzyła popularną kolekcję szklanych laminatów RAUVISIO crystal o nową kolekcję RAUVISIO crystal decor. »

Tagi:
EGGER: Usługa docinania obrzeży na wymiar
02-04-2018

Firma EGGER wprowadziła dla producentów i dystrybutorów usługę docinania obrzeży na wymiar. »

Akcja promocyjna na Centrum.meble.pl - w roli głównej szuflady BLUM
19-03-2018

Przypominamy o trwającej na Centrum.meble.pl akcji promocyjnej, w której biorą udział szuflady BLUM - TANDEMBOX ANTARO i LEGARBOX i to z przydatnymi prezentami za 1 zł. »

System nóżek Axilo - nowość Häfele znacznie usprawnia sam montaż jak i poziomowanie mebli. Sprawdź jakie jeszcze inne korzyści
12-03-2018

System nóżek Axilo - nowość Häfele - znacznie usprawnia sam montaż jak i poziomowanie mebli. Sprawdź jakie jeszcze inne korzyści daje ten system - zapraszamy. »

-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!
 • Agnieszka Łagan
 • Tomasz Sprężyna Horodyski
 • Edyta Antas
 • Rafał Olesiewicz
 • Agnieszka Sikorska-Augustyn Z Łobodów
 • Anahit Buniatyan
 • Beata Stachura
 • Adam Kwiatkowski
 • Bartosz Wojnar
 • Maciej Jaśkiewicz
 • Hanna Wyłupek Boś
 • Anna Morus
 • Kinga Kobielak
 • Andżelika Rzepka
 • Marta Zaręba-Lubańska
 • Jarosław Stachura
 • Marzena Podziewska
 • Izabela Simlat-Makuch
 • Magdalena Bielecka
 • Gabriela Kopeć
 • Anna Mackiewicz
 • Małgorzata Kozłowska
 • Mariusz Jota
 • Marta Zaremba
 • Beata Demianiuk
 • Darek Bałtowski
 • Wieslaw Pirkel
 • Anna Derkacz
 • Michał Jankowski
 • Krzysztof Wasilewski