Dla meblarstwa
Sensys - zawias do zadań specjalnych
18-09-2017

Takim zawiasem do zadań specjalnych, skrojonym na miarę dużych i ciężkich frontów jest zawias Sensys firmy Hettich. »

11-09-2017

A gdyby tak za każde zakupy można było dostać nie tylko punkty, niepotrzebne gadżety czy rabaty, ale realne pieniądze? Niemożliwe? Wręcz przeciwnie. Firma Rejs właśnie rozpoczyna nowy,... »

Prezentujemy nowość firmy HETTICH - nowoczesny system SlideLine M do wpuszczanych drzwi przesuwnych.
28-08-2017

Prezentujemy nowość firmy HETTICH - nowoczesny system SlideLine M do wpuszczanych drzwi przesuwnych. »

Comfort Box Rejs - szuflady stworzone z myślą o kuchni
14-08-2017

Szuflady w kuchni to rozwiązanie idealne. Pozwalają maksymalnie wykorzystać przestrzeń dolnych szafek, a jednocześnie gwarantują bezproblemowy dostęp do wszystkich przechowywanych produktów.... »

Top-Stays to podnośniki otwierania górnych szafek - rozwiązanie praktyczne i uniwersalne, które można stosować do wszystkich
07-08-2017

Top-Stays to podnośniki otwierania górnych szafek - rozwiązanie praktyczne i uniwersalne, które można stosować do wszystkich powszechnie występujących wysokości i ciężarów klap, również... »

Szuflady o szerokości 1200 mm są rozwiązaniem wygodnym, bardzo praktycznym i w niczym nie ustępują mniejszym odpowiednikom
31-07-2017

Szuflady o szerokości 1200 mm są rozwiązaniem wygodnym, bardzo praktycznym i w niczym nie ustępują mniejszym odpowiednikom - ani w sprawnym działaniu, ani w wytrzymałości. »

Tagi: hettich
Analiza tapicerowanego rynku meblarskiego
24-07-2017

Zapraszamy do zapoznania się wynikami badań przeprowadzonych przez firmę Lectra, we współpracy z Centrum Badań Przemysłowych (Csil) wśród przedsiębiorców z branży mebli tapicerowanych w... »

Prezentujemy działająca w całkowitym ukryciu nową prowadnicę Hettich Quadro EB 23, która w odczuwalny sposób usprawnia
17-07-2017

Prezentujemy działająca w całkowitym ukryciu nową prowadnicę Hettich Quadro EB 23, która w odczuwalny sposób usprawnia montaż szuflad drewnianych. »

10-07-2017

Wystrój wnętrza z czasem może się znudzić, a wtedy rozglądamy się za nowymi meblami. Czasem również ze względu na długotrwałe użytkowanie wydaje się, że wymiana umeblowania stanowi... »

Powierzchnie szklane to trend, który we wnętrzach - czy to nowoczesnych czy klasycznych - nigdy nie przeminie
26-06-2017

Szkło nadaje każdemu pomieszczeniu elegancji, luksusu i nowoczesności, bez względu na to, czy mowa o kuchni, łazience czy salonie. »

Tagi: firma sas
Oto nowa i całkiem nowatorska propozycja zawiasu Sensys firmy Hettich, która daje możliwość wykonania cieńszych frontów
19-06-2017

Oto nowa i całkiem nowatorska propozycja zawiasu Sensys firmy Hettich, która daje możliwość wykonania cieńszych frontów meblowych. »

W maju prezentowaliśmy złącze Häfele Ixconnect , które na kolońskich targach interzum 2017 nagrodzono tytułem „Best of the
12-06-2017

Po koniec maja prezentowaliśmy złącze Häfele Ixconnect, które na kolońskich targach interzum 2017 nagrodzono tytułem „Best of the best”. Okazuje się, że to nie jedyna nagroda dla... »

Ewolucja palety kolorystycznej Corian
05-06-2017

W kwietniu 2017 DuPont™ Corian® wprowadził do swojej kolekcji 16 zupełnie nowych kolorów, w tym 12 dekorów, pogrupowanych na trzy grupy wzornicze o silnej strukturze wizualnej: Concrete, Onyx,... »

Innowacyjne złącze „Best of the best” od Häfele
29-05-2017

Ixconnect - taką nosi nazwę innowacyjne złącze Häfele, które na majowych targach interzum 2017 w Kolonii nagrodzono tytułem „Best of the best”. »

EGGER - 9 dekorów Nowoczesna klasyka
22-05-2017

W dekorach EGGER Nowoczesna klasyka znajdziecie reprodukcje drewna z ich bardzo naturalnymi elementami oraz reprodukcje kamienia charakteryzujące się subtelną grą kolorów. »

W ofercie STONEline - marce handlowej należącej do firmy Laminart znajdziecie bardzo ciekawą ofertę fornirów kamiennych
15-05-2017

W ofercie STONEline - marce handlowej należącej do firmy Laminart znajdziecie bardzo ciekawą ofertę fornirów kamiennych. »

Tapicerka do zadań specjalnych
08-05-2017

A mowa o ekoskórze Boltaflex - materiale tapicerskim, który znakomicie sprawdza się w zastosowaniach domowych, biurowych, hotelowych, medycznych, transportowych, przemysłowych. Boltaflex... »

NAIRO - propozycja Interprint inspirowana kasztanowcem
01-05-2017

Z kolekcji firmy Six Pack 2017 dekor Nairo jest nową propozycją Interprint, dla którego inspiracją był kasztanowiec. We wnętrzu pozwoli stworzyć przestrzeń przyjazną, taką w której poczuć... »

Obrzeża meblowe REHAU RAUKANTEX dostępne w SAS
20-04-2017

Niewielki element, a ma tak ogromny wpływ na wizualny odbiór mebla. Kolor, tworzywo, dekor, struktura, efekt 3D, połysk… to wszystko wpływa na jakość i wygląd obrzeży meblowych. Bo o nich... »

Tagi: firma sas
RAUVISIO crystal w nowych odsłonach kolorystycznych
10-04-2017

RAUVISIO crystal od REHAU występuje dodatkowo w 5 nowych kolorach. I tu zaczyna się krótka ciekawa historia, bowiem za stworzeniem nowej kolorystyki stoi postać wyjątka - profesor Axel Venn. »

Hettich należy do takich firm, które nowe trendy, w bardzo szybkim tempie przekładają na innowacyjne nowe rozwiązania - pełne
03-04-2017

Hettich należy do takich firm, które nowe trendy, w bardzo szybkim tempie przekładają na innowacyjne nowe rozwiązania - pełne inspiracji dla mebli jutra. »

RAUKANTEX MAGIC - obrzeża o optyce metalu
27-03-2017

Oto RAUKANTEX MAGIC - kolekcja obrzeży z segmentu premium o optyce metalu, na którą składają się dwie linie programowe RAUKANTEX magic I oraz RAUKANTEX magic II. »

Nowość EGGER - dekory Stylu nordyckiego
20-03-2017

Z nowej i z całą pewnością wyjątkowej kolekcji EGGER, która przedstawia aż dziewięć rozpoznawalnych stylów w wystroju wnętrz prezentujemy kolejne dekory - dzisiaj, dziewięć dekorów... »

REHAU mów STOP hałasowi
13-03-2017

W ofercie REHAU znajdziecie kilka bardzo dobrych rozwiązań w zakresie systemów akustycznych ścianek działowych. Jednym z nich jest RAUWORKS split screen, który został opracowany z myślą o... »

EGGER i nowe dekory w stylu SYSTEMY kolorystyczne
06-03-2017

Prezentujemy kolejną odsłonę nowej kolekcji materiałów dekoracyjnych EGGER 2017 - dziewięć dekorów w stylu SYSTEMY kolorystyczne - wszystkie - UWAGA posiadają bardzo modną matową... »

Warto sprawdzić ofertę zawiasów BLUM dostępnych w kolorze czarnego onyksu, które doskonale komponując się z ciemnymi
27-02-2017

Warto sprawdzić ofertę zawiasów BLUM dostępnych w kolorze czarnego onyksu, które doskonale komponując się z ciemnymi meblami podkreślają ich urok, elegancję teraz również i od środka. »

Dekory stylu
13-02-2017

Efektowne powierzchnie to jeden, z dziewięciu rozpoznawalnych stylów w wystroju wnętrz z nowej kolekcji EGGER na rok 2017. »

Tagi:
STOP pyłowi podczas szlifowania
06-02-2017

Firma Bosch mówiąc STOP uciążliwemu i wszechobecnemu pyłowi powstającemu podczas szlifowania, rozszerzyła swój program materiałów ściernych o innowacyjną siatkę ścierną M480 Net i... »

Z początkiem 2017 roku firma SAS Sp. z o.o., ogólnopolski dostawca produktów i akcesoriów do mebli,
30-01-2017

Meble i ich otoczenie muszą do siebie pasować, wzajemnie się dopełniać. Korzystając z nowoczesnych technologii i rozwiązań można dziś urzeczywistniać najbardziej wizjonerskie projekty,... »

Tagi: firma sas
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!
 • Agnieszka Łagan
 • Tomasz Sprężyna Horodyski
 • Edyta Antas
 • Rafał Olesiewicz
 • Agnieszka Sikorska-Augustyn Z Łobodów
 • Anahit Buniatyan
 • Beata Stachura
 • Adam Kwiatkowski
 • Bartosz Wojnar
 • Maciej Jaśkiewicz
 • Hanna Wyłupek Boś
 • Anna Morus
 • Kinga Kobielak
 • Andżelika Rzepka
 • Marta Zaręba-Lubańska
 • Jarosław Stachura
 • Marzena Podziewska
 • Izabela Simlat-Makuch
 • Magdalena Bielecka
 • Gabriela Kopeć
 • Anna Mackiewicz
 • Małgorzata Kozłowska
 • Mariusz Jota
 • Marta Zaremba
 • Beata Demianiuk
 • Darek Bałtowski
 • Wieslaw Pirkel
 • Anna Derkacz
 • Michał Jankowski
 • Krzysztof Wasilewski