Dla meblarstwa
W ubiegłym tygodniu prezentowaliśmy płytę PrimeBoard firmy Pfleiderer w wersji matowej. Dziś odsłona płyty drewnopochodnej
18-06-2018

W ubiegłym tygodniu prezentowaliśmy płytę PrimeBoard firmy Pfleiderer w wersji matowej. Dziś odsłona płyty drewnopochodnej PrimeBoard na wysoki połysk. »

Dziś pierwsza prezentacja płyty PrimeBoard - tej w wersji mat.
11-06-2018

Płyta meblowa firmy Pfleiderer o nazwie PrimeBoard dostępna jest w dwóch wersjach: matowej oraz w wysokim połysku z efektem lustra. Dziś pierwsza prezentacja płyty PrimeBoard - tej w wersji... »

Firma Grass należąca do Grupy Würth rozszerzyła znane i popularne na naszym rynku zawiasy Tiomos. Nowa ich wersja to zawiasy
04-06-2018

Firma Grass należąca do Grupy Würth rozszerzyła znane i popularne na naszym rynku zawiasy Tiomos. Nowa ich wersja to zawiasy Tiomos Night, które występują również w nowej kolorystyce -... »

Czy to możliwe? Jedna prowadnica do trzech technologii ruchu?
28-05-2018

Okazuje się, że TAK, bowiem firma Blum wprowadziła na rynek uniwersalną prowadnicę o nazwie BLUMOTION S, która w systemach szuflad LEGRABOX i MOVENTO pozwala na wykorzystanie trzech technologii... »

RAUVISIO crystal mirror firmy REHAU to oczywiście lustro, ale polimerowe, które posiada moc zalet i daje wiele możliwości
21-05-2018

RAUVISIO crystal mirror firmy REHAU to lustro polimerowe, które posiada wiele zalet i daje równie wiele możliwości zastosowań. To następca lustra szklanego. »

Podnośniki od Häfele = wygodne i sprytne rozwiązania
07-05-2018

Jak mówią eksperci firmy Häfele - ruch to podstawa, która dotyczy również rozwiązań meblarskich takich jak m.in. podnośniki frontów. Tu ważna jest ergonomia - bez względu na rozmiar, czy... »

30-04-2018

Oto limitowana edycja wkrętaka z magazynkiem od Würth Polska. Narzędzie wyposażone jest w 12 wymiennych bitów oraz kaburę do zawieszenia u pasa. »

Indywidualność i charakter odgrywają istotną rolę w projektowaniu mebli. Aby zapewnić producentom i architektom odpowiednie
23-04-2018

Indywidualność i charakter odgrywają istotną rolę w projektowaniu mebli. Aby zapewnić producentom i architektom odpowiednie materiały do tego celu, firma EGGER rozszerzyła swoją ofertę... »

Firma REHAU rozszerzyła popularną kolekcję szklanych laminatów RAUVISIO crystal o nową kolekcję RAUVISIO crystal decor.
16-04-2018

Firma REHAU rozszerzyła popularną kolekcję szklanych laminatów RAUVISIO crystal o nową kolekcję RAUVISIO crystal decor. »

Tagi:
EGGER: Usługa docinania obrzeży na wymiar
02-04-2018

Firma EGGER wprowadziła dla producentów i dystrybutorów usługę docinania obrzeży na wymiar. »

Akcja promocyjna na Centrum.meble.pl - w roli głównej szuflady BLUM
19-03-2018

Przypominamy o trwającej na Centrum.meble.pl akcji promocyjnej, w której biorą udział szuflady BLUM - TANDEMBOX ANTARO i LEGARBOX i to z przydatnymi prezentami za 1 zł. »

System nóżek Axilo - nowość Häfele znacznie usprawnia sam montaż jak i poziomowanie mebli. Sprawdź jakie jeszcze inne korzyści
12-03-2018

System nóżek Axilo - nowość Häfele - znacznie usprawnia sam montaż jak i poziomowanie mebli. Sprawdź jakie jeszcze inne korzyści daje ten system - zapraszamy. »

Centrum.meble.pl - promocja na sklejki KOSKISEN
05-03-2018

Na Centrum.meble.pl trwa akcja promocyjna, w której udział biorą brzozowe sklejki firmy KOSKISEN, wyprodukowane tylko i wyłącznie z surowca pochodzącego z właściwie zagospodarowanych,... »

Schattdecor i zapowiedź bestsellerów jutra
26-02-2018

W Schattdecor, co dwa lata, na bazie analiz targowych i opinii o produktach pośród odbiorców firmy z całego świata wybierane są najlepsze wzory dekorów. Schattdecor określa je -... »

PDM dla meblarstwa – wszystkie dane w jednym miejscu
12-02-2018

Nowe dane projektowe każdego dnia? Brak jednorodnej komunikacji pomiędzy osobami pracującymi nad projektem? Nieustanna frustracja związana z ciągłym poszukiwaniem danych? »

Specjalistyczne piły HM serii FINISH CUT skonstruowano z myślą o zakładach, w których tnie się drewno suche, twarde i o dużej
29-01-2018

Specjalistyczne piły HM serii FINISH CUT skonstruowano z myślą o zakładach, w których tnie się drewno suche, twarde i o dużej gęstości (w szczególności egzotyczne i owocowe), płyty... »

Warto sprawdzić ofertę zawiasów BLUM dostępnych w kolorze czarnego onyksu, które doskonale komponując się z ciemnymi
22-01-2018

Ciemne meble są pełne elegancji i to zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Dlatego - podpowiadamy - warto sprawdzić ofertę zawiasów BLUM dostępnych w kolorze czarnego onyksu, które z ciemnymi... »

sz przystąpić do Programu i potrzebujesz więcej informacji?
01-01-2018

Jesteś stolarzem? Właścicielem małej, usługowej firmy meblarskiej? No to zapraszamy - dołączcie do PROGRAMU PARTNERSKIEGO Meble.pl i korzystajcie ze specjalnej, hurtowej oferty cenowej - do... »

Hit wzorniczy - dekor Jackson Hickory by Schattdecor
25-12-2017

Prawdziwym hitem wzorniczym, który zajął trzecie miejsce na liście zamówień Schattdecor jest dekor o drewnopodobnym wzorze Jackson Hickory z kolekcji Hybrid Classics. »

InLine XL - system do zadań specjalnych
11-12-2017

Prezentujemy dobry system do zadań specjalnych InLine XL firmy Hettich, dzięki któremu strefę przechowywania w kuchni wraz z urządzeniami AGD można bardzo sprytnie ukryć, zamaskować. »

TopSolid Planner – integracja sprzedaży z produkcją
04-12-2017

Tworzenie wizualizacji pomieszczeń to w dzisiejszych czasach standard. Firmy meblarskie coraz częściej decydują się na zakup programów 3D do tworzenia wnętrz. »

27-11-2017

Materiał Corian® firmy DuPont™ idealnie nadaje się do tworzenia aranżacji kuchni oraz łazienki w dowolnym stylu - od nowoczesnych po klasyczne, w kolorach od stonowanych, chłodnych po ciepłe... »

Tagi: firma sas
Fronty akrylowe Rehau RAUVISIO brilliant w SAS
20-11-2017

Dostępne w hurtowniach SAS, fronty akrylowe RAUVISIO brilliant to odpowiedź na panujące obecnie trendy we współczesnym wzornictwie meblowym i świecie aranżacji wnętrz. »

Oto WingLine L - nowy system do drzwi składanych firmy Hettich, który wyposażony został w rewolucyjny mechanizm otwierania
13-11-2017

Oto WingLine L - nowy system do drzwi składanych firmy Hettich, który wyposażony został w rewolucyjny mechanizm otwierania Push/Pul. »

Z firmą Lange Łukaszuk wyposażamy w kilka podstawowych, a przy okazji dobrych rozwiązań warsztat nowoczesnego stolarza.
06-11-2017

Z firmą Lange Łukaszuk wyposażamy w kilka podstawowych, a przy okazji dobrych rozwiązań warsztat nowoczesnego stolarza. »

Swój renesans na nowo przeżywają meble w formie meblościanek. Wpływ na to mają nowoczesne techniki meblowe jak mobilne
30-10-2017

Swój renesans na nowo przeżywają meble w formie meblościanek. Wpływ na to mają nowoczesne techniki meblowe jak np. mobilne fronty dzięki którym można zmieniać ich wygląd, czy też... »

NOWOŚĆ od REHAU: RAUVISIO crystal magnetic
23-10-2017

Kolekcję RAUVISIO crystal firma REHAU uzupełniła o magnetyczny panel, z którego można stworzyć np. magnetyczną wnękę w kuchni lub też tablicę do prezentacji w biurze. W praktyce -... »

-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!
 • Agnieszka Łagan
 • Tomasz Sprężyna Horodyski
 • Edyta Antas
 • Rafał Olesiewicz
 • Agnieszka Sikorska-Augustyn Z Łobodów
 • Anahit Buniatyan
 • Beata Stachura
 • Adam Kwiatkowski
 • Bartosz Wojnar
 • Maciej Jaśkiewicz
 • Hanna Wyłupek Boś
 • Anna Morus
 • Kinga Kobielak
 • Andżelika Rzepka
 • Marta Zaręba-Lubańska
 • Jarosław Stachura
 • Marzena Podziewska
 • Izabela Simlat-Makuch
 • Magdalena Bielecka
 • Gabriela Kopeć
 • Anna Mackiewicz
 • Małgorzata Kozłowska
 • Mariusz Jota
 • Marta Zaremba
 • Beata Demianiuk
 • Darek Bałtowski
 • Wieslaw Pirkel
 • Anna Derkacz
 • Michał Jankowski
 • Krzysztof Wasilewski