120/124
telefon: +48 (52) 33 38 146 +48 (52) 33 38 221
fax: +48 (52) 33 38 147
e-mail:klose@klose.com.pl (1036)
www:www.klose.pl (37140)

   Klose Kolekcja Mebli to firma prowadząca swoją działalność w ramach Grupy Klose.- w zakresie rozwoju i sprzedaży mebli marki Klose w Polsce i na rynkach Europy wschodniej. Nazwę marka zaczerpnęła od nazwiska jej pierwszego właściciela Karla Heinza Klose, który 50 lat temu w 1958 roku rozpoczął produkcyjno-handlową działalność meblarską w Niemczech jako firma Die Klose Kollektion GmbH. W latach 1992-1993 dokonał w Polsce zakupu 3 fabryk mebli z długoletnim doświadczeniem, o bogatych 100-letnich tradycjach meblarskich w Nowem, nad Wisłą. w Czersku i w Gościcinie (region Pojezierza Pomorskiego). Do dzisiaj stanowią one silne zaplecze produkcyjne marki KLOSE.

   Aktualnie Grupę Klose reprezentują dwie spółki handlowe oraz 3 zakłady produkcyjne, które ściśle współpracują ze sobą w ramach spójnej, kompleksowej logistyki i wspólnych kierunków rozwoju oraz gwarantują wysoki poziom wzornictwa i wykonawstwa opartego na nowoczesnych technikach i technologiach. Dzięki temu meble marki KLOSE trafiają na wszystkie rynki Europy.

   Tworzenie mebli to nasza filozofia. Dzielimy się nią oferując meble piękne i solidne. Misja firmy brzmi: " Jesteśmy po to , aby podnieść Twój poziom zadowolenia z życia. Chcemy , by żyło się lepiej Tobie i Twojej rodzinie

   Gwarantujemy Państwu produkty markowe, autoryzowane nazwiskiem naszych najlepszych projektantów, którzy dbają o konsekwentną realizację mebli od pomysłu po doskonale wykończone detale. W ten sposób tworzymy oryginalne kolekcje autorskie ,wyprodukowane z naturalnych surowców. Meble z duszą, ponadczasowo trwałe.

   Kolekcja Mebli Klose to marka, za którą stoją innowacyjne pomysły i najnowsze technologie. Od początku swojego istnienia postawiliśmy na wysoką jakość mebli i usług serwisowych. Do dziś konsekwentnie realizujemy ten program. Naszą gwarancją jest wdrożenie najnowszych systemów i certyfikatów zarządzania jakością ISO we wszystkich obszarach naszego działania. Sukcesywnie umacniamy swoją pozycję solidnej i stabilnej marki mebli. Tych z Państwa, którzy cenią w meblu te same wartości , szczególnie zachęcamy do kształtowania przestrzeni razem z nami w piękny i funkcjonalny sposób.

KLOSE INSPIRUJE
   Kolekcja Mebli Klose stale wzmacnia współpracę z największymi salonami meblowymi w Polsce, tworząc w nich profesjonalne studia sprzedaży. Jakość ekspozycji i usług jest dla firmy jednym z najważniejszych aspektów współpracy. Meble KLOSE można znaleźć w najlepszych salonach meblowych zarówno w Polsce, jak i za granicą. Ciekawie zaprojektowane wnętrza, klasyczny i nowoczesny styl, pomysłowe rozwiązania – to wszystko oferują swoim klientom salony ze studiami mebli KLOSE. Firma KLOSE jest silnie zorientowana na klienta, dba o wysoki standard ekspozycji swoich mebli oraz o komfort i wygodę zakupu zapewniając przy zakupie szereg usług serwisowych. W ponad 20 programach mebli firma oferuje komplety umożliwiające urządzenie całego domu: od jadalni przez salon i gabinet, aż po sypialnię. W ofercie są meble odwołujące się do wzorów z minionych epok, podkreślające prestiż wnętrza, oraz bardzo nowoczesne z dużym udziałem szkła i aluminium, ale zachowujące elegancję i nowoczesny design marki KLOSE.

 KLASA I SOLIDNOŚĆ
   Klose ma na swoim koncie liczne nagrody przyznawane w Polsce i na świecie, potwierdzające najwyższą klasę produkowanych mebli. Między innymi: Złote Medale Międzynarodowych Targów Poznańskich MEBLE zdobywane w okresie 1998–2008, tytuł Eurolidera i Lidera Rynku polskiego w zakresie produkcji mebli wysokiej klasy, Wieloletni tytuł Przedsiębiorstwo Fair Play, nagrody Grupy Polskich Kupców Meblowych oraz Certyfikat nr 1 w Polsce "Ergonomiczny mebel"

Przykładowe produkty:
Klose Jadalnia K-9
Klose Jadalnia K2
Kredens z kolekcji K2
Klose Salon Oleo
Dodano:  2004-10-26   Wyświetleń:  289811
Aktualności powiązane z firmą
Nowy katalog marki Klose jest już dostępny
30-11-2015

Katalog Klose 2016, aby ułatwić wyszukiwanie mebli, został podzielony na 4 działy tematyczne: Natur, Modern, Konsum i Classic, odzwierciedlające 4 oblicza marki Klose. »

Nowy program KLOSE to CALIFORNIA - propozycja mebli do salonu i jadalni. Spokojne, wyważone wzornictwo
01-06-2015

Nowy program KLOSE to CALIFORNIA - propozycja mebli do salonu i jadalni. Spokojne, wyważone wzornictwo, prostota kształtów i dyscyplina linii – powściągliwość wzornicza mebli z kolekcji California, sprawia, że na plan pierwszy wysuwa się piękno drewna dębu dzikiego. »

W wersji filmowej - nowatorskie rozwiązania od Klose, lidera produkcji stołów i krzeseł
16-03-2015

Designerskie krzesła i wygodne fotele, łączące piękno formy z unikalnymi rozwiązaniami konstrukcji. Systemy stołów, ukazujące w nowym świetle funkcje rozkładania, jak i przechowywania oraz stylowe jadalnie z dębowego drewna, w tym nagrodzona Złotym Medalem MTP Meble Polska 2015 – kolekcja K28... »

Grupa Klose zaprasza na Międzynarodowe Targi Poznańskie Meble Polska 2015
16-02-2015

Już jutro rozpoczyna się jedno z najważniejszych wydarzeń branży meblarskiej w Polsce – targi MTP Meble Polska 2015. »

Złoty Medal dla kolekcji K28 California marki Klose
30-01-2015

Złote Medale MTP Meble Polska 2015 już rozdane. W kategorii „Mebli skrzyniowych” złoto przypadło w udziale jadalni K28 zaprojektowanej przez zespół projektowy Klose. »

Zobacz Złote Produkty Targów Meble Polska 2015
27-01-2015

Jest już lista produktów nagrodzonych Złotym Medalem MTP Targów Meble Polska 2015. W tym roku, przyznano 10 Złotych Medali w dwóch kategoriach: meble tapicerowane i meble skrzyniowe. »

Premiery Grupy Klose na targach w Kolonii
27-01-2014

Dla Grupy Klose minione targi Imm Cologne były okazją do zaprezentowania najnowszych propozycji produktowych. Firma wierna swojej tradycji w wyborze materiałów, również i tym razem zaproponowała kolekcje mebli bazujące na drewnie i jego przetworach. »

Efektowne i wyjątkowe - meble Cesta łączą nowoczesną prostotę z wyrafinowanymi detalami. Klarowne formy o wyrazistych podziałach
14-10-2013

Efektowne i wyjątkowe - meble Cesta łączą nowoczesną prostotę z wyrafinowanymi detalami. Klarowne formy o wyrazistych podziałach intrygująco przełamuje połyskliwy akcent - linia podkreślona aluminiowym, szczotkowanym obrzeżem. »

Wirtualny spacer – realne inspiracje
11-10-2013

Marzy Ci się zmiana wystroju mieszkania? A może przyszedł czas na jego kompleksową przebudowę? W poszukiwaniu natchnienia przeglądasz magazyny wnętrzarskie, czytasz opinie na forach, przekopujesz się przez tysiące stron serwisów wnętrzarskich, showroomów, czy witryn salonów. »

Lite drewno dębu dzikiego, niebanalna forma, precyzja i kunszt wykonania – piękno kolekcji K19 przejawia się na wiele sposobów.
22-04-2013

Lite drewno dębu dzikiego, niebanalna forma, precyzja i kunszt wykonania – piękno kolekcji K19 przejawia się na wiele sposobów. »

-
 
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!
 • Agnieszka Łagan
 • Tomasz Sprężyna Horodyski
 • Edyta Antas
 • Rafał Olesiewicz
 • Agnieszka Sikorska-Augustyn Z Łobodów
 • Anahit Buniatyan
 • Beata Stachura
 • Adam Kwiatkowski
 • Bartosz Wojnar
 • Maciej Jaśkiewicz
 • Hanna Wyłupek Boś
 • Anna Morus
 • Kinga Kobielak
 • Andżelika Rzepka
 • Marta Zaręba-Lubańska
 • Jarosław Stachura
 • Marzena Podziewska
 • Izabela Simlat-Makuch
 • Magdalena Bielecka
 • Gabriela Kopeć
 • Anna Mackiewicz
 • Małgorzata Kozłowska
 • Mariusz Jota
 • Marta Zaremba
 • Beata Demianiuk
 • Darek Bałtowski
 • Wieslaw Pirkel
 • Anna Derkacz
 • Michał Jankowski
 • Krzysztof Wasilewski